Karboksüteraapia tänapäeva trendid

Kuni käesoleva ajani on avaldatud mitmeid teadustöid, mis on pühendatud karboksüteraapia suurepärastele omadustele.
Seda ravimeetodit tänapäeval propageerivad ülemaailmsed kongressid, mis on pühendatud vananemise tagajärjede aeglustamisele ning tunnustatud noorendamisega tegelevad organisatsioonid. Karboksüteraapia unikaalsus seisneb selle mugavuses ja suurepärases efektis. Meetod on ilma kõrvalmõjudeta, mitteagressiivne, seega ilma riskita inimorganismile.
Euroopas tegelevad antud meetodi teaduslike uuringutega Itaalias asuv Siena ülikool, mikroangioloogia ja mikrotsirkulatsiooni keskus Milaano ülikooli juures ning selle osakonnad Austrias ja Ungaris.
Paljudes maailma riikides (Austraalia, Korea, Singapur, Lõuna-Ameerika riigid, Venemaa, Kasahstan) on see meetod laialt esindatud ning laialdases kasutuses.
Viimastel aastatel on meetod leidnud oma koha ka Tšehhi vabariigis ning Somaalias.
Sienas (Itaalia) loodi ravhusvaheline sõltumatu organisatsioon, mis tegeleb uuringutega karboksüteraapia valdkonnas – Rahvusvaheline karbondioksiidteraapia ühing, mille tegevust esindab International School of Carboxytherapy.

Üldine informatsioon

Karboksüteraapia populaarsus kasvab samuti maailma juhtivate spetsialistide ning kuulsuste hulgas. Antud meetodil on absoluutne eelis teiste, agressiivsete noorendamismeetodite ees.
Seda kasutavad mitte ainult tugi-liikumisaparaadi haigustega kliendid, vaid ka kliendid, kes soovivad vähendada vananemise ilminguid ning kasutada elegantsel viisil uut noorendamismeetodit. Lisaks kasutavad kasboksüteraapiat mitteparanevate jalahaavade, diabeetiliste haavandite või mitteparanevate kirurgiliste haavadega patsiendid.
Karboksüteraapia kasutamine on efektiivne ka mõnede psoriaasi tunnuste puhul (seotuna traditsiooniliste ravimeetoditega), koldelise sklerodermia puhul ning juuste väljalangemise korral.